VÍM, PŘOČ SLOVENSKO&ČESKÝ CLOUD POSÍLÍ

Ano, vím to. Když v březnu 2016 odstartoval, byla to teprve druhá cloudová kampaň v historii CASHBACK WORLD. Na startu se objevila fotbalová SLAVIA Praha a hokejový SLOVAN Bratislava. Po pár měsících byla tato kampaň vyprodána. V loňském roce se připojila KOMETA Brno a motocyklový seriál MOTO GP. Tyto kluby jsme si najali pro masivní rozdávání CASHBACK karet.

Strategie společnosti CBW je taková, že v každé zemi bude k dispozici minimálně potravinový řetězec a řetězec na PHM. Jelikož jsme o potravinový řetěz v minulosti jeho odchodem z republiky přišli, začal chybět. Skvělá zpráva je, že tento týden bylo oznámeno, že se k nákupnímu společenství připojil potravinový řetězec TESCO.

Je to skvělá zpráva pro nás zákazníky, kteří jsme registrovaní v CASHBACK WORLD a taky pro majitele SK&CZ cloudu.

Momentálně máme možnost nakupovat potraviny v síti marketů TESCO formou originálních poukázek. Nedá se použít naše CB karta. Bude to takové vzájemné otrkávání se. Koupíme přes centrálu nebo poukázková místa poukázky, získáme své výhody, nakoupíme a zaplatíme pomocí těchto poukázek a TESCO bude sledovat nárůst obratu. Pokud to bude zajímavé, může po čase přejít na akceptaci naší CB karty. Nemělo by to být pro ně složité akceptovat další kartu, jelikož mají svoji slevovou kartu. To ukáže čas. V Polsku řetězec CARREFOUR naši CB kartu akceptuje. Vše se tím zjednodnuší.

Překonáme toto období s poukázkami a věřím, že budeme pro TESCO zajímaví.

Ale abych se vrátil k základní myšlence tohoto článku. Fanoušci všech klubů zapojených do SK&CZ kampaně mají od tohoto týdne možnost nakupovat v řetězci TESCO a tím naplnit myšlenku: „NAKUPUJ V SÍTI CASHBACK WORLD A PODPOŘ SVŮJ KLUB„. Jsem rád, že jsem majitelem této kampaně, protože tímto způsobem roste i můj podíl jako SPONZORA. Termín prvního vyplácení 20.7.2018 se blíží. Rakouský cloud už od prosince vyplácí, jak jsem psal v minulém článku.

Za zamyšlení stojí, proč se zapojit do kampaní, které jsou momentálně k dispozici. Jsou podstatně lépe připraveny, mají silné kluby od startu a tím pádem velký potenciál.

JE TO O ROZHODNUTÍ.

Pokud máte dotazy, kontaktujte mě na kamko63@seznam.cz  nebo na www.kk-art.cz

 

Lyconet premium marketer
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategorie