společnost má nový název – myWorld

Změna ze společnosti  s.r.o. na akciovou společnost proběhla. Nyní jsme součástí opravdu světového hráče v oblasti nakupování a věrnostních karet.

Podívejte se na stránku www.myworld.com/en/

Společnost myWorld zastřešuje různé značky pod jednu. Se značkou Cashback World mohou spotřebitelé využívat výhody mezinárodní nákupní komunity: mohou se těšit z atraktivních nákupních výhod jako jsou Cashback a nákupní body. Značka White Label dále umožňuje klubům a organizacím s velkou základnou i velkým společnostem poskytovat svým členům, fanouškům, zákazníkům nebo zaměstnancům výhody Cashback World. Se značkou Cashback Solutions poskytuje skupina myWorld malým a středním podnikům efektivní a inovativní věrnostní program pro zákazníky, který jim umožňuje stát se součástí tohoto globálního nákupního světa.

Lyconet premium marketer
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategorie