RAKOUSKÝ ZÁKAZNICKÝ CLOUD VYPLÁCEL

Co se to vlastně stalo?
Přesně po dvou letech 20. prosince 2017 dostali sponzoři rakouského zákaznického cloudu první výplatu.  Tento pilotní projekt, kdy Cashback karty za nás rozdávají velké sportovní kluby a korporace se objevil koncem roku 2015 . Celkem bylo vydáno 8 888 podílů. My co jsme využili nabídku účastnit se tohoto konceptu jsme čekali dva roky, abychom si ověřili, že myšlenka je funkční a projekt masivního rozdávání CB karet je života schopný.

Hlavním partnerem se stal jako první fotbalový klub Rapid Vídeň a přibližně po roce se přidala i rakouská Sporthilfe. Originálním způsobem pojali tuto myšlenku Štýrští hasiči, kteří mají CB kartu zároveň jako profesní průkazku s fotografií. Postupně se přidávají další. Potravinový řetězec supermarketů v Rakousku zatím chybí. Jakmile přistoupí a využije pro svůj prospěch sílu věrnostního programu CASHBACK WORLD, bude cloud generovat podstatně zajímavější výnosy a tím přinášet i odpovídající vyšší měsíční odměnu podílníkům.

 

Jaká byla výplata?

Bylo vyplaceno 738,82 Shopping Point na jeden podíl, což znamená 23 642,24 Kč. Pokud by se dále nepodepsaly žádné další spolupráce, tak prostým přepočtem budou sponzoři ATCC dostávat cca 1 000 Kč měsíčně na 1 podíl po dobu dalších 4 let.  Tento nejmenší a svým způsobem průkopnický zákaznický cloud svůj potenciál ještě ukáže a s nástupem Projektu X podstatně zhodnotí.

Co se dále děje?

Další zákaznické cloudy, tedy SK&CZCC, polský PLCC, South-East1CC, South-East2CC, severský NordicCC, italský ITCC, španělsko-portugalský ESPTCC i připravovaný německý DECC totiž již nestartují z nuly do neznáma, ale jsou již od počátku plněny významnými partnery. Tito jsou podporováni nákupními možnostmi v čele s řetězcem Carrefour, telefonními operátory, sítěmi čerpacích stanic, bankovními domy atd. Výnosy z těchto cloudů můžeme očekávat podstatně zajímavější a osobně se na to těším.

Máte taky šanci?

Pokud chcete zajímavě zhodnotit své volné finanční prostředky formou  sponzorství, staňte se podílníkem v aktuálně ještě otevřeném South-East2CC ( 7 zemí bývalé Jugoslávie a Turecko) , ITCC (Itálie), ES&PTCC (Španělsko a Portugalsko) a připravovaném DECC (Německo). Kontaktujte mě co nejdříve.  Každá kampaň je omezena počtem podílů a po jejich vyprodání se k nim již nedostanete. Kontaktujte mě na kamko63@seznam.cz nebo na webových stránkách www.kk-art.cz, kde najdete další informace.

 

 

Lyconet premium marketer
Komentáře
 1. Martin napsal:

  Dobrý den Kamile
  jsem vlastník několika cloudů mimo AT, prosím co se s cloudem v projektu X ?
  Pokud mám nastavenou výplatu po 3 letech u CZ cloudu a následném měsíčním vyplácení ? Nějak tomu nerozumím ? Máte nějaké propočty nebo informace ?
  Díky Martin

  • Dobrý den Martine, je skvělé, že jste se stal sponzorem cloud kampaní. Co se týká Projektu X, tak můžu jen konstatovat „Y“ informací. Detaily budou zveřejněny v květnu 2018 v Praze na semináři s Ericem Worre. Majitelům rakouského cloudu byla nabídnuta pouze možnost přesměrovat první výplatu SP do tohoto Projektu X nebo si nechat vyplatit zpět na účet přepočet v penězích, nebo nechat v nákupních poukázkách.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Kategorie