Ahoj, jmenuji se Kamil Koláček a těší mě, že Vás poznávám

Narodil jsem se již v minulém století, jednoho krásného dubnového dne. Protože je to už nějaký čas, tak mám taky něco za sebou. Měl jsem krásné dětství, chodil jsem do několika typů škol, až jsem skončil jako stavební inženýr.

Když to vezmu od začátku, tak jsem celkem vždy věděl co chci dělat. Po základní škole jsem se rozhodoval čím chci být. Vybíral jsem mezi uměleckým světem, protože mě bavilo výtvarné umění a mezi stavařinou, hmatatelným oborem, kde se práce najde. Zvítězilo to pragmatické - stavařina.

Již před koncem studií jsem se oženil a začal žít klasickým rodinným životem. První dítě, nový dům, druhé dítě, práce a práce. Taky zábava byla a nějaká ta dovolená. Čas běžel, děti rostly až jsem dospěl k bodu rozchodu. Osud to tak chtěl a já  šel jinou cestou. Synové se mnou dostudovali své školy a dnes žijí vlastní životy.

Když jsem byl v té fázi svobody a volnosti, vesmír mi nabídl možnost opět začít malovat a abych nebyl sám, poslal mi osudovou partnerku. Máme čas na své koníčky, cestování a taky jsme se rozhodli vybudovat si pasivní příjem a být nezávislí.