Máme pro Vás nové Partnerské společnosti!

V říjnu jsme pro Vás připravili několik nových Partnerských společností, u kterých můžete nakupovat!

Nové Offline Partnerské společnosti:
Hlavní město Praha
TEXTIL TÝNA/RADKA NAJMANOVÁ
Textil Týna Vám nabízí široký výběr dámského textilu, dámského i pánského spodního prádla, domácího oblečení a galanterie od českých výrobců.
ESSENTÉ
Dopřejte své pleti luxusní péči s českou kosmetikou Essenté. Vaše tvář si pleťovou kosmetiku Essenté zamiluje, zdravý a krásný vzhled Vám bude odměnou.
TRAP AS MAMAS – ÚNIKOVÉ HRY / ÚNIKOVÁ HRA JUNGLE/TRAP AS MAMAS S.R.O.
Úniková hra Jungle – zábava a dobrodružství pro celou rodinu. Máme pro vás jednu ze světově nejpopulárnějších her, která předčí všechna vaše očekávání.
Jihočeský kraj
MILAN ŘEŘICHA – PODPORA A ROZVOJ MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ/MILAN ŘEŘICHA
Podpora malých a středních podniků v oblasti platebního managementu a práce se zákazníky.
Jihomoravský kraj
U SEDMI 7 HŘÍCHŮ/DAKOS, SPOL. S R.O.
Provoz patrové restaurace/baru s letní zahrádkou a salónkem. Nabízíme chutné pokrmy světové kuchyně, denní menu, výběr z míchaných nápojů a dalšího sortimentu. Originální interiér baru i restaurace.
QUINTBIKE STAVBA KOL NA ZAKÁZKU/QUINTBIKE CZ S.R.O.
Zakázková stavba jedinečných karbonových kol s osazením na míru.
Královéhradecký kraj
HAJNY – STAVBY/PAVEL HAJNÝ
Firma s dlouholetou tradicí v oboru, provádění suchých staveb, půdní vestavby, přestavby interierů kancelářských a průmyslových budov, ale i rodinných domů.
JVSPORT/JVSPORT S.R.O.
Společnost JVSPORT se zabývá prodejem sportovního oblečení, doplňků, obuvi a sportovního příslušenství.
STŘECHY KLINGR/STŘECHY KLINGR S.R.O.
Střechy Klingr je významným dodavatelem střešních krytin, plechů, okapů a střešního materiálu v severovýchodních Čechách, oblast Krkonoše a jejich blízké okolí.
Liberecký kraj
PENZION SAMOHEL/MGR. JAN SAMOHEL
Penzion se nachází v klidném místě ve středu sportovního centra Krkonoš – v malebném městečku Rokytnice nad Jizerou, provozuje bývalý mistr republiky ve sjezdových disciplínách a současný závodník kategorie masters Jan Samohel.
Moravskoslezský kraj
REKONT BRUNTÁL
Reklamní agentura pro Bruntál a okolí…. Cokoli potřebujete, nebo si to jen myslíte, Vám vyrobíme.
ITEM STORE S.R.O. – ŽELEZÁŘSTVÍ/ITEM STORE S.R.O.
Železářství, spojovací materiál, domácí potřeby, zahrádkářské potřeby, krmné směsi.
ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY/SENIORKA ZP, S.R.O.
Nabízíme pomůcky inkontinenční, ortopedické a kompresní (ortézy, bandáže, punčochy), kompenzační, rehabilitační a stomické. Po dohodě dovoz do domu zdarma.
VOX MULTIMEDIA/DALIBOR PYŠ
Jsme malá firma s velkou praxí v oboru výroby videoreportáží, videospotů, animací a výroby rozhlasové reklamy.
JÍDELNA PÍSKOVNA/ONE ORIGINAL S.R.O.
Skvělá česká jídla, příjemné ceny, přívětivý personál . . .NIC LEPŠÍHO ŠIROKO DALEKO NENAJDETE – přesvědčte se i VY!
HUDEBNÍ NÁSTROJE MICHAL STŘEBÁK/MICHAL STŘEBÁK
Prodej nových i použitých nástrojů a jejich příslušenství. Zabýváme se prodejem i opravou hudebních nástrojů. Najdete u nás kytary, klávesy, piana, bicí, ozvučení, dechové a jiné hudební nástroje značek Gibson, Epiphone, Fender, Ibanez, Yamaha, aj.

Zlínský kraj

KÁVA TROBICA/PATRIK MACEK

Trobica je vždy čerstvě pražená. Kombinujeme špičkovou světovou kávu, vlastní recepturu pražení a poctivý výrobní proces zároveň. Proto dosahujeme výrazného aroma a dokonalé chuti.

ČIŠTĚNÍ HROBŮ ZLÍN/ÚDRŽBA NEMOVITOSTÍ A ZELENĚ, S.R.O.

Poskytujeme služby v oblasti čištění a údržby hrobů pro všechny pozůstalé. Dále se věnujeme čištění rodinných domů – umytí fasád, teras, chodníků a veškerých kamenných povrchů.

ALL-IN SERVIS/OLDŘICH ČIŽMÁŘ

Provozujeme autoservis a pneuservis vozů všech značek.

HALUŠKÁRNA/HALUŠKÁRNA S.R.O. HALUŠKÁRNA

Restaurace v centru Zlína specializující se na tradiční slovenskou kuchyni. Když jíst – tož pořádně.
DEK.cz – stavebniny DEK jedničkou na trhu stavebnin v ČR a nabízí také zahradní a interiérový nábytek a speciální drogerii.
Centrum tance – kurzy tance a cvičení v Praze, Brně a Plzni. Jedno z největších českých studií, které funguje již od roku 1997. Výuka je zábavná a přizpůsobena schopnostem účastníků. Individuální, citlivý a profesionální přístup lektorů dokáže posunout každého k jeho vysněnému cíli.
Doopshop.cz– jsme společnost, která se specializuje na prodej mobilního příslušenství. Máme v nabídce více jak 90 000 produktů pro všechny známé značky mobilních zařízení a modelů.
Dveře ERKADO.cz – internetový obchod Dvere-Erkado.cz patří k největším eshopům na českém trhu zabývající se prodejem interiérových dveří. V nabídce mají více než 50 modelových řad, desítky povrchů, 4 systémy otevírání, kování a doplňky, celkem více než 30 tisíc položek.
Erectan – na portálu výrobce Erectan.cz najdete kompletní řadu přípravků pro dokonalé prokrvení pohlavních orgánů a podporu erekce.
Face-up.cz – na portálu Face-up.cz najdete revoluční kosmetický přístroj pro čistou pleť bez akné na domácí použití. Jedná se o novou metodu s 90% účinností v klinických studiích s příjemnou a jednoduchou aplikací!
FotoFinish.cz – FotoFinish to je kvalitní tisk fotografií, pohlednic, plakátů, kalendářů, fotoknih a dalších výrobků. On-line, rychle, levně a v prvotřídní kvalitě!
Lavita – LaVita je jedinečná kombinace 70 pečlivě vybraných a perfektně sladěných čistě přírodních surovin. Základ koncentrátu tvoří ovoce, zelenina, byliny a rostlinné oleje doplněné o další komplexní přírodní suroviny.
Cellarius.cz – u Cellarius.cz najdete široký výběr kvalitních vín z celého světa, okamžitě dostupných na několika pobočkách v Praze a okolí, či s možností dodání do druhého dne po celé ČR. Nákup u nás je rychlý, pohodlný a okamžitě expedovaný.
Bonprix.cz – nakupování online u bonprix: u nás najdete aktuální módní trendy za výhodné ceny. Objevte módní dámské, pánské i dětské oblečení, obuv a doplňky, jednoduše online u bonprix.
SuperSlimFit.cz – účinný doplněk stravy, který podporuje rychlé a zdravé hubnutí.
Shop-víno.cz – spolehlivý internetový prodejce kvalitních zahraničních vín a destilátů, který je na českém trhu již od roku 2006. V sortimentu najdete vína z mnoha zemí světa jako je Austrálie, Argentina, Chile, Nový Zéland, Francie, Německo, Itálie, Portugalsko i Španělsko. Najdete zde vína všech známých i neznámých odrůd vinné révy.
Vicom-víno.cz – již přes 20 let působí obchod Vicom-vino.cz na českém trhu jako prověřený obchod s širokým výběrem kvalitních vín. Najdete zde tisíce druhů vín z celého světa, každé z nich pečlivě osobně vybrané přímo u vinaře. Nechybí ani tuzemská vína.
Vuch.cz – v online obchodě Vuch najdete stylové dámské peněženky, kabelky, hodinky a mnoho dalšího.
CarbBlocker.cz – účinný doplněk stravy, který podporuje rychlé a zdravé hubnutí.
FatBlocker.cz – účinný doplněk stravy, který podporuje rychlé a zdravé hubnutí.
Lékárna.cz – největší čistě internetová lékárna na českém trhu – už od roku 2003 Lékárna.cz je starší sestra slovenského e-shopu MojaLekáreň.sk. Naši zákazníci oceňují hlavně široký výběr (33 000 položek) v kombinaci s příznivou cenou dopravy.
Vermione – patentovaná receptura a mimořádná účinnost českých krémů s bioaktivními ENZYMY a výtažky z kalifornských žížal, které pomáhají řešit závažná kožní onemocnění.
Supraphonline – e-shop Supraphonline nabízí vedle downloadingu také možnost nákupu fyzických nosičů CD, DVD a LP, nabízí i možnost nákupu ve vysokém rozlišení studiové kvality (formát WAV v rozlišení 24bit). Po zakoupení digitální nahrávky má zákazník možnost stáhnout nahrávku ze Supraphonline opakovaně bez jakéhokoliv omezení do jakéhokoliv zařízení umožňujícího přehrávání digitálních audio nahrávek.
Pokeat.cz – pokeat je plnohodnotné jídlo, které dodá tělu vše co potřebuje a navíc ho můžete mít kdykoliv s sebou. Má vysoký obsah proteinů, vlákniny a Omega3 masných kyselin – to vše bez chemie, lepku a přidaného cukru.
Funbaby.cz – Funbaby.cz usnadňuje maminkám nákup a doprovází je, díky rozsáhlému sortimentu s 206 značkami a více než 10 000 produkty na skladu, životem novorozence. Zákazníkům nabízí produkty té největší kvality, od kočárků až po bryndáky.
ČistéOblečení.cz – e-shop ČistéOblečení.cz nabízí oblečení bez potisku a nápisů. Každý z nás ho v šatníku potřebuje a někdy se kousek podle konkrétní představy shání v běžných obchodech těžko. V tomto e-shopu však ne. Většina kombinací model-barva-velikost je dostupná vždy v dostatečném počtu ve variantě nejrůznějších střihů ve všech barvách a velikostech
Theshe.cz – cílem Theshe.cz je přinášet radost a skvělý pocit všem ženám, které touží vypadat a cítit se výjimečně. Pravidelně ženám přivádí novinky z dámského oblečení a módy, podle aktuálních trendů, na jednom místě.
Užívejte si pohodlné nakupování a získávejte Cashback a Shopping Points!
Lyconet premium marketer
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategorie