CASHBACK WORLD

Co je  CASHBACK WORLD ? 

Cashback World je mezinárodní a hranice překračující Shopping Community, jejíž členové získávají zdarma a nezávazně při každém nákupu v některém z Cashback Shopů nákupní výhody. Jsou to: až 5% Cashback z nákupní částky a Shopping Points, které lze uplatnit za Shopping Point Deals od Partnerských společností.

 

 • 1
  Jaké jsou nákupní výhody v Cashback World?
  Za všechny nákupy, které jako člen Cashback World uskutečníte v některém z Cashback Shopů Partnerských společností, obdržíte nákupní výhody. Patří k nim Cashback, Shopping Points.
 • 2
  Co je Cashback?
  V závislosti na Partnerské společnosti obdržíte jako člen při nákupu v některém Cashback Shopu až 5% z nákupní sumy zpět jako Cashback. Tento Cashback se sbírá ve Vašem Profilu na webové stránce Cashback World pod bodem "Moje výhody", kde si ho také můžete kdykoli prohlédnout. Pokud nasbíráte díky svým osobním nákupům částku ve výši CZK 320, bude Vám tato suma převedena na Vaše bankovní konto, a to v případě, že jste neuvedli pro své výplaty jiné nastavení.
 • 3
  Kdy a jak obdržím svůj Cashback?
  Za předpokladu, že nasbíráte odměny v minimální hodnotě CZK 320, je Váš Cashback převáděn zpravidla v úterý. Přehled o svých nasbíraných nákupních výhodách naleznete ve svém osobním Profilu na webové stránce Cashback World pod bodem "Moje výhody".
 • 4
  Co jsou Shopping Points?
  Shopping Points získáte dodatečně ke svému Cashbacku při každém nákupu, který uskutečníte v některém z Cashback Shopů. Své nasbírané Shopping Points můžete vyměnit za atraktivní Shopping Point Deals od Partnerských společností a docílit tak velkorysé cenové zvýhodnění.
 • 5
  Jaké mám možnosti nakupování a získání výhod s Cashback World?
  Se svou Cashback Card můžete nakoupit přímo v některém z Cashback Shopů nebo v online shopech zapojených do Cashback World a tak využít své výhody.
 • 6
  Kde mohu využít své nákupní výhody?
  Výhradně v Cashback Shopech Partnerských společností zapojených do Cashback World. Seznam Cashback Shopů našich Partnerských společností a příslušné poskytované nákupní výhody naleznete ve vyhledání na webové stránce Cashback World. Kromě toho tam také uvidíte, pomocí jakého typu nakupování můžete ve vybraném Cashback Shopu sbírat výhody.